Çelik Dekorasyon

Almeks Grup olarak yılların tecrübesi ile sizlere hizmet sağlamaktan gurur duyuyoruz.

Alüminyum Doğrama İmalatları

Müşterilerimizin ihtiyaçları gözetilerek istenilen serilerde ısı yalıtımlı-yalıtımsız alüminyum doğramaların üretiminden montajına kadar siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Kompozit Uygulamaları

Projelendirme,imalat , montajı kapsayacak şekilde her türlü cephe ve yüzey kompozit kaplaması yetkinliklerimiz arasındadır. Bugune kadar ki süreçte büyük ölçelki kompozit kaplama işelrinde bulunmuş olmamızın verdiği tecrübe ile mühendisliğin getirdiği kalite  ve ekonominiyin doğru noktada buluşturma felsefesini siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmetle sürdürmenin gayesindeyiz.

Pergola Sistemleri

Her türlü mekanda projelendirmeden montaja kadarki süreç bünyemizde yapılabiliyor olup, sizlerin hayallerini gerçeğe dönüştürebilmeyi en büyük başarımız saymaktayız.  Isı yalıtımlı veya yatılımsız olarak uygulamalar yapılabilmektedir. Konfor, ekonomi, teknoloji ve çevresel faktörler de göze alınarak müştereilerimizin istekleri doğrultusunda oluşturulacak proje sonrasında hayellerinizi gerçeğe dönüştürmeyi hedeflemekteyiz.

Çelik Dekoratif Merdiven İmalatı

Her türlü iç ve dış mekan merdeven siztemleri tarafımızca projelendirilip imalat ve montajı yapılmaktadır. İç mekan dekoratif merdivenler, dış mekan engelli rampaları ve merdiven sistemleri, yangım merdivenleri, gemici merdivenleri, su deposu iniş merdivenleri ve yüzme havuzu merdivenleri.

Paslanmaz Dekorasyon İmalatları

Her türlü korkuuk imalatları , sundurma imalatları, iç ve dış mekan dekorasyon işlerinde ki 30 yılı aşkın süre gelen  imalat tecrübemiz ile müşterilerimize hizmet etmeyi sürdürmekteyiz. Alüminyum ve paslanmaz korkuluk imalatları, alüminyum ve paslanmaz sundurma imalatları ve her türlü metal ile iç ve dış mekan dekorasyon işleri.

Projelendirme

Almeks Grup her türlü metal malzemenin kullanılacağı İç ve dış mekan dekorasyon işlerinizde  özel proje oluşturulması,imalatının yapılmasından montaja kadar  anahtar teslim olacak şekilde siz değerli müşterilerimize hizmet verebilme yetkinliğine sahiptir.büyük ölçekli projelerden , sahıslara kadar her türlü talebi aynı profesyonellik ile karşılayarak hizmet etmeyi amaç edinmiştir.

© 2020 - ALMEKS GRUP, Her hakkı saklıdır.

ÜST