Kurumsal

Almeks Grup olarak yılların tecrübesi ile sizlere hizmet sağlamaktan gurur duyuyoruz.

30 yılı aşkın süredir metal işleri imalat ve uygulama tecrübelerimizin oluşturduğu birikimimize 2018 yılında kurulan Almeks Grup olarak inşaat sektöründe uygulama faaliyetlerimizi de ekleyerek sizlere daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Bugüne kadar ki imalat tecrübelerimizin verdiği birikimi inşaat sektöründeki çeşitli hacim ve özellikteki proje uygulamaları ile birleştirerek kalite,güven ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak faaliyet göstermekteyiz.

Minimum maliyetle maksimum fayda anlayışımızla kurmuş olduğumuz firmamızda insan sağlığı ve güvenliğini ilk önceliğimizde tutarak, uzman kadromuza mühendislik bilgilerimizi de ekleyerek siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı ilke edinip çalışmalarımıza devam etmekteyiz.
Firmamız, metal işler imalatlarının kendi üretim atölyesinde imal edilmesinin yanı sıra inşaat kaba işler ,ince işler,izolasyon işleri gibi mühendislik gerektiren uygulamalarının da en kaliteli şekilde yapılması konusunda sorumluluk almış olup ,siz müşterilerimize anahtar teslim yapım işlerine kadar en üst kalitede hizmet vermektedir.

Genç, dinamik, çözüm odaklı ve güçlü organizasyon yapımızla siz müşterilerimize ve ülkemize olan gerekli sorumluklarımızı yerine getirmeyi hedefleyerek yurt içi ve yurt dışı projelerde yer almak öncelikli hedefimizdir.

Vizyonumuz
İşimize, insanımıza ve çevremize duyduğumuz saygıyla teknik ve estetik yönden üstün ve kalıcı yaşam alanları meydana getirerek Türkiye’de öncü ve dünyada model bir kurum olmak.

© 2020 - ALMEKS GRUP, Her hakkı saklıdır.

ÜST